LGNW6271MELB30
NichiconNichicon
LGNW6271MELB30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGNW6271MELB30
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Fitxak: 1.LGNW6271MELB30.pdf2.LGNW6271MELB30.pdf
  • Mezua
LGNW6271MELB30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGNW6271MELB30 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15392 pcs Datuen fitxa 1.LGNW6271MELB30.pdf2.LGNW6271MELB30.pdf
Tentsioaren balioa 420V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LGN Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.25A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.7875A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8382
LGNW6271MELB30-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 270µF