LGN2E821MELC30
NichiconNichicon
LGN2E821MELC30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGN2E821MELC30
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Fitxak: 1.LGN2E821MELC30.pdf2.LGN2E821MELC30.pdf
  • Mezua
LGN2E821MELC30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGN2E821MELC30 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12875 pcs Datuen fitxa 1.LGN2E821MELC30.pdf2.LGN2E821MELC30.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LGN Ripple Current @ maiztasuna baxua 2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8338
LGN2E821MELC30-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 820µF