LGN2E821MELB35
NichiconNichicon
LGN2E821MELB35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGN2E821MELB35
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Fitxak: 1.LGN2E821MELB35.pdf2.LGN2E821MELB35.pdf
  • Mezua
LGN2E821MELB35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGN2E821MELB35 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18924 pcs Datuen fitxa 1.LGN2E821MELB35.pdf2.LGN2E821MELB35.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LGN Ripple Current @ maiztasuna baxua 2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 820µF eskaerak General Purpose