LGJ2W820MELA20
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGJ2W820MELA20
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Fitxak: 1.LGJ2W820MELA20.pdf2.LGJ2W820MELA20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LGJ2W820MELA20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGJ2W820MELA20 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46938 pcs Datuen fitxa 1.LGJ2W820MELA20.pdf2.LGJ2W820MELA20.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LGJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 740mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.0582A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 82µF eskaerak General Purpose