LGJ2W560MELZ20
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGJ2W560MELZ20
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 56UF 20% 450V SNAP
Fitxak: 1.LGJ2W560MELZ20.pdf2.LGJ2W560MELZ20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LGJ2W560MELZ20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGJ2W560MELZ20 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 56UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26364 pcs Datuen fitxa 1.LGJ2W560MELZ20.pdf2.LGJ2W560MELZ20.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LGJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 858mA @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-16266
LGJ2W560MELZ20-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 56µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 56µF