LAR2E271MELZ25
NichiconNichicon
LAR2E271MELZ25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAR2E271MELZ25
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Fitxak: 1.LAR2E271MELZ25.pdf2.LAR2E271MELZ25.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LAR2E271MELZ25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAR2E271MELZ25 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29028 pcs Datuen fitxa 1.LAR2E271MELZ25.pdf2.LAR2E271MELZ25.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LAR Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.65A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8032
LAR2E271MELZ25-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 270µF