LAR2E102MELC35
NichiconNichicon
LAR2E102MELC35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAR2E102MELC35
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Fitxak: 1.LAR2E102MELC35.pdf2.LAR2E102MELC35.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LAR2E102MELC35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAR2E102MELC35 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9669 pcs Datuen fitxa 1.LAR2E102MELC35.pdf2.LAR2E102MELC35.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LAR Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.3A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8047
LAR2E102MELC35-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF