GYA1V680MCQ1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GYA1V680MCQ1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 68UF 20% 35V SMD
Fitxak: GYA1V680MCQ1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Mezua
GYA1V680MCQ1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GYA1V680MCQ1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 68UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 197816 pcs Datuen fitxa GYA1V680MCQ1GS.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Hybrid
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm) Series GYA
Ripple Current @ maiztasun handia 1.4A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak 493-16378-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 35 mOhm Deskribapen zehatza 68µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose