GYA1J560MCQ1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GYA1J560MCQ1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 56UF 20% 63V SMD
Fitxak: GYA1J560MCQ1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
GYA1J560MCQ1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GYA1J560MCQ1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM POLY 56UF 20% 63V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52282 pcs Datuen fitxa GYA1J560MCQ1GS.pdf
Tentsioaren balioa 63V Mota Hybrid
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series GYA
Ripple Current @ maiztasun handia 1.4A @ 100kHz balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak 493-16374-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 30 mOhm Deskribapen zehatza 56µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 56µF eskaerak General Purpose