PSMN5R6-60YLX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSMN5R6-60YLX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V LFPAK56
Fitxak: PSMN5R6-60YLX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
PSMN5R6-60YLXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSMN5R6-60YLX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET N-CH 60V LFPAK56 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 230740 pcs Datuen fitxa PSMN5R6-60YLX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea LFPAK56, Power-SO8
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.6 mOhm @ 25A, 10V
Power Dissipation (Max) 167W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Beste izenak 1727-2596-2
568-13047-2-ND
PSMN5R6-60YL,115
PSMN5R6-60YLX-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5026pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 66.8nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V