PSMN5R6-100YSFX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSMN5R6-100YSFX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena PSMN5R6-100YSF/SOT1023/4 LEADS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
PSMN5R6-100YSFXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSMN5R6-100YSFX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena PSMN5R6-100YSF/SOT1023/4 LEADS Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 86457 pcs Datuen fitxa
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) -
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea LFPAK56, Power-SO8
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Power Dissipation (Max) 294W Pakete / kasua SOT-1023, 4-LFPAK
Tenperatura operatiboa 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 63nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V Deskribapen zehatza N-Channel 100V 158A 294W Surface Mount LFPAK56, Power-SO8
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 158A