PSMN4R2-60PLQ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSMN4R2-60PLQ
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 130A TO-220
Fitxak: PSMN4R2-60PLQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PSMN4R2-60PLQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSMN4R2-60PLQ fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET N-CH 60V 130A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38599 pcs Datuen fitxa PSMN4R2-60PLQ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.9 mOhm @ 25A, 10V
Power Dissipation (Max) 263W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 1727-1059
568-10167-5-ND
PSMN4R260PLQ
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 8533pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 151nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 130A (Tc) 263W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 130A (Tc)