PSMN4R0-30YLDX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSMN4R0-30YLDX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 95A LFPAK
Fitxak: PSMN4R0-30YLDX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
PSMN4R0-30YLDXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSMN4R0-30YLDX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET N-CH 30V 95A LFPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 124155 pcs Datuen fitxa PSMN4R0-30YLDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea LFPAK56, Power-SO8
Series TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 25A, 10V
Power Dissipation (Max) 64W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Beste izenak 1727-1232-1
568-10433-1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1272pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19.4nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V