PMP4501Y,115
NexperiaNexperia
PMP4501Y,115 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMP4501Y,115
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena TRANS 2NPN 45V 0.1A 6TSSOP
Fitxak: PMP4501Y,115.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PMP4501Y,115ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMP4501Y,115 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena TRANS 2NPN 45V 0.1A 6TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 199808 pcs Datuen fitxa PMP4501Y,115.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 45V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 5mA, 100mA
Transistore mota 2 NPN (Dual) Matched Pair Hornitzaileen gailuen paketea 6-TSSOP, SC-88
Series - Energia - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Beste izenak 1727-5328-1
568-6766-1-ND
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna - Trantsizioa 250MHz
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) Matched Pair 45V 100mA 250MHz 300mW Surface Mount 6-TSSOP, SC-88 DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 2mA, 5V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 15nA (ICBO) Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 100mA
Oinarriaren zati kopurua PMP4501
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PMP4201Y,135
PMP4201Y,135
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: TRANS 2NPN 45V 0.1A 6TSSOP
Stockean: 198194 pcs
Deskarga: PMP4201Y,135.pdf
RFQ
PMP4501Y,135
PMP4501Y,135
fabrikatzaileak: Nexperia