PMP4501V,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMP4501V,115
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena TRANS 2NPN 45V 0.1A SOT666
Fitxak: PMP4501V,115.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PMP4501V,115ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMP4501V,115 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena TRANS 2NPN 45V 0.1A SOT666 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 180438 pcs Datuen fitxa PMP4501V,115.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 45V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 5mA, 100mA
Transistore mota 2 NPN (Dual) Matched Pair Hornitzaileen gailuen paketea SOT-666
Series - Energia - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SOT-563, SOT-666
Beste izenak 1727-5222-1
568-6536-1-ND
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna - Trantsizioa 250MHz
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) Matched Pair 45V 100mA 250MHz 300mW Surface Mount SOT-666 DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 2mA, 5V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 15nA (ICBO) Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 100mA