PHPT61003PYX
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHPT61003PYX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena TRANS PNP 100V 3A LFPAK
Fitxak: PHPT61003PYX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
PHPT61003PYXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHPT61003PYX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena TRANS PNP 100V 3A LFPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 232706 pcs Datuen fitxa PHPT61003PYX.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 100V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 360mV @ 200mA, 2A
Transistore mota PNP Hornitzaileen gailuen paketea LFPAK56, Power-SO8
Series - Energia - Max 1.25W
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SC-100, SOT-669
Beste izenak 1727-1779-1
568-11357-1-ND
Tenperatura operatiboa 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna - Trantsizioa 125MHz
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor PNP 100V 3A 125MHz 1.25W Surface Mount LFPAK56, Power-SO8 DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 150 @ 500mA, 10V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 100nA (ICBO) Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 3A