PHPT61002PYCLHX
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHPT61002PYCLHX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena PHPT61002PYCLH/SOT669/LFPAK
Fitxak: PHPT61002PYCLHX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
PHPT61002PYCLHXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHPT61002PYCLHX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena PHPT61002PYCLH/SOT669/LFPAK Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 543468 pcs Datuen fitxa PHPT61002PYCLHX.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 100V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 200mA, 2A
Transistore mota PNP Hornitzaileen gailuen paketea LFPAK56, Power-SO8
Series - Energia - Max 25W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-100, SOT-669, 4-LFPAK
Beste izenak 1727-7492-2
PHPT61002PYCLHX-ND
Tenperatura operatiboa 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Maiztasuna - Trantsizioa 125MHz Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor PNP 100V 2A 125MHz 25W Surface Mount LFPAK56, Power-SO8
DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 20 @ 2A, 10V Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 100nA (ICBO)
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 2A