PESD12VS1UAF
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PESD12VS1UAF
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 19V SOD323
Fitxak: PESD12VS1UAF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
PESD12VS1UAFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PESD12VS1UAF fabrikatzailea Nexperia
deskribapena TVS DIODE 12V 19V SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1268027 pcs Datuen fitxa PESD12VS1UAF.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 19V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Beste izenak 934062103135 Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 22.5A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 160pF @ 1MHz