PESD12VL1BA,115
Nexperia USA Inc.Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PESD12VL1BA,115
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12VWM 37VC SOD323
Fitxak: PESD12VL1BA,115.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PESD12VL1BA,115ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PESD12VL1BA,115 fabrikatzailea Nexperia USA Inc.
deskribapena TVS DIODE 12VWM 37VC SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 190911 pcs Datuen fitxa PESD12VL1BA,115.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 14.2V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 12V (Max) Tentsioa - Tasa SOD-323
Mota Zener Series -
RoHS egoera Digi-Reel® Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 200W Energia - Peak Pulse 5A (8/20µs)
polarizazio SC-76, SOD-323 Beste izenak 1727-3808-6
568-4022-6-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
deskribapena TVS DIODE 12VWM 37VC SOD323 Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 37V
Edukiera @ maiztasuna 19pF @ 1MHz Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PESD1206Q-140
PESD1206Q-140
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 14V 75V 1206
Stockean: 5614 pcs
Deskarga: PESD1206Q-140.pdf
RFQ
PESD12VL1BA,115
PESD12VL1BA,115
fabrikatzaileak: Nexperia USA Inc.
deskribapena: TVS DIODE 12VWM 37VC SOD323
Stockean: 190911 pcs
Deskarga: PESD12VL1BA,115.pdf
RFQ
PESD12VL2BT/S911,2
PESD12VL2BT/S911,2
fabrikatzaileak: NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena: TVS DIODE 12V 37V SOT23
Deskarga:
PESD1206Q-240
PESD1206Q-240
deskribapena: TVS DIODE 24V 45V 1206
Deskarga: PESD1206Q-240.pdf
PESD12VL1BAF
PESD12VL1BAF
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: TVS DIODE 12V 37V SOD323