PBLS4003Y,115
NexperiaNexperia
PBLS4003Y,115 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBLS4003Y,115
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena TRANS NPN PREBIAS/PNP 6TSSOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PBLS4003Y,115ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBLS4003Y,115 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena TRANS NPN PREBIAS/PNP 6TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 222246 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 50V, 40V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 150mV @ 500µA, 10mA / 350mV @ 50mA, 500mA
Transistore mota 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP Hornitzaileen gailuen paketea 6-TSSOP
Series - Erresistentzia - Emisorea Base (R2) 10 kOhms
Erresistentzia - Base (R1) 10 kOhms Energia - Max 300mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Beste izenak 1727-5699-6
568-7241-6-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Maiztasuna - Trantsizioa 300MHz Deskribapen zehatza Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP 50V, 40V 100mA, 500mA 300MHz 300mW Surface Mount 6-TSSOP
DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 5mA, 5V / 150 @ 100mA. 2V Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 1µA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 100mA, 500mA Oinarriaren zati kopurua PBLS4003