PBLS4004V,115
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBLS4004V,115
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena TRANS NPN PREBIAS/PNP SOT666
Fitxak:
  • Mezua
PBLS4004V,115ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBLS4004V,115 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena TRANS NPN PREBIAS/PNP SOT666 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6626 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 50V, 40V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 150mV @ 500µA, 10mA / 350mV @ 50mA, 500mA
Transistore mota 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP Hornitzaileen gailuen paketea SOT-666
Series - Erresistentzia - Emisorea Base (R2) 22 kOhms
Erresistentzia - Base (R1) 22 kOhms Energia - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SOT-563, SOT-666
Beste izenak 568-7243-1 Muntaketa mota Surface Mount
Maiztasuna - Trantsizioa 300MHz Deskribapen zehatza Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP 50V, 40V 100mA, 500mA 300MHz 300mW Surface Mount SOT-666
DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 60 @ 5mA, 5V / 150 @ 100mA, 2V Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 1µA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 100mA, 500mA Oinarriaren zati kopurua PBLS4004