BZT52-B11X
NexperiaNexperia
BZT52-B11X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52-B11X
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 11V 590MW SOD123
Fitxak: BZT52-B11X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
BZT52-B11Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52-B11X fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE ZENER 11V 590MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2385007 pcs Datuen fitxa BZT52-B11X.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 11V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±1.82% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 590mW
Pakete / kasua SOD-123 Beste izenak 934071161115
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 10 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 11V 590mW ±1.82% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 8V