BZT52-B10X
NexperiaNexperia
BZT52-B10X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52-B10X
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 10V 590MW SOD123
Fitxak: BZT52-B10X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZT52-B10Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52-B10X fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE ZENER 10V 590MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2193099 pcs Datuen fitxa BZT52-B10X.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 10V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 590mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak 1727-7672-2
BZT52-B10X-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Inpedantzia (Max) (Zzt) 10 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 10V 590mW ±2% Surface Mount SOD-123
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200nA @ 7V