BUK9M35-80EX
NexperiaNexperia
BUK9M35-80EX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BUK9M35-80EX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 80V 26A LFPAK
Fitxak: BUK9M35-80EX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
BUK9M35-80EXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BUK9M35-80EX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET N-CH 80V 26A LFPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 300318 pcs Datuen fitxa BUK9M35-80EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (Max) ±10V