BUK9M24-40EX
NexperiaNexperia
BUK9M24-40EX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BUK9M24-40EX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 40V 30A LFPAK
Fitxak: BUK9M24-40EX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
BUK9M24-40EXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BUK9M24-40EX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET N-CH 40V 30A LFPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155108 pcs Datuen fitxa BUK9M24-40EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (Max) ±10V