NHD-1.69-160128ASC3
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-1.69-160128ASC3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NHD-1.69-160128ASC3
Fabrikatzaileak / Marka: Newhaven Display, Intl.
Produktuaren Deskribapena 1.69" SERIAL COLOR OLED
Fitxak: NHD-1.69-160128ASC3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
NHD-1.69-160128ASC3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NHD-1.69-160128ASC3 fabrikatzailea Newhaven Display, Intl.
deskribapena 1.69" SERIAL COLOR OLED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2794 pcs Datuen fitxa NHD-1.69-160128ASC3.pdf
Ikuspegi eremua 35.00mm W x 28.00mm H Pantaila taktila -
Series - Beste izenak NHD-1.69-160128ASC3 -ND
Interface SPI Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB)
Dotaren tamaina 0.14mm W x 0.19mm H Dot pixelak 160 x 128
Dot Pitch 0.21mm W x 0.21mm H Bistaratze mota OLED - Passive Matrix
Bistaratze modua - Diagonal pantaila tamaina 1.69" (42.93mm)
Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Red, Green, Blue (RGB) OLED - Passive Matrix SPI 1.69" (42.93mm) 160 x 128 Atzeko argia Without Backlight