NHD-1.27-12896ASC3
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-1.27-12896ASC3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NHD-1.27-12896ASC3
Fabrikatzaileak / Marka: Newhaven Display, Intl.
Produktuaren Deskribapena 1.27" SERIAL COLOR OLED
Fitxak: NHD-1.27-12896ASC3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
NHD-1.27-12896ASC3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NHD-1.27-12896ASC3 fabrikatzailea Newhaven Display, Intl.
deskribapena 1.27" SERIAL COLOR OLED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3563 pcs Datuen fitxa NHD-1.27-12896ASC3.pdf
Ikuspegi eremua 26.71mm W x 20.28mm H Pantaila taktila -
Series - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface SPI
Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB) Dotaren tamaina 0.14mm W x 0.19mm H
Dot pixelak 128 x 96 Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H
Bistaratze mota OLED - Passive Matrix Bistaratze modua -
Diagonal pantaila tamaina 1.27" (32.26mm) Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Red, Green, Blue (RGB) OLED - Passive Matrix SPI 1.27" (32.26mm) 128 x 96