SPC5517SBMLQ66
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPC5517SBMLQ66
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Mezua
SPC5517SBMLQ66ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPC5517SBMLQ66 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3137 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Hornitzaileen gailuen paketea 144-LQFP (20x20)
Abiadura 66MHz Series MPC55xx Qorivva
RAM tamaina 64K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 1.5MB (1.5M x 8) periferikoak DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 144-LQFP
Beste izenak 568-14301
SPC5517SBMLQ66-ND
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) I / O kopurua 111
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)