SPC5517GAMMG66
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPC5517GAMMG66
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 208BGA
Fitxak:
  • Mezua
SPC5517GAMMG66ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPC5517GAMMG66 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 208BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6613 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Hornitzaileen gailuen paketea 208-MAPBGA (17x17)
Abiadura 66MHz Series MPC55xx Qorivva
RAM tamaina 80K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 1.5MB (1.5M x 8) periferikoak DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 208-BGA
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 144 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza e200z0, e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit Dual-Core 66MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 208-MAPBGA (17x17) Datuen bihurgailuak A/D 40x12b