SCF5250CAG120R2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCF5250CAG120R2
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SCF5250CAG120R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCF5250CAG120R2 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7605 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V Hornitzaileen gailuen paketea 144-LQFP (20x20)
Abiadura 120MHz Series SCF52xx
RAM tamaina 128K x 8 Programaren memoria mota ROMless
Programaren Memoria Tamaina - periferikoak DMA, I²S, POR, Serial Audio, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 144-LQFP
Beste izenak 935322799528 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 57
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza Coldfire V2 SCF52xx Microcontroller IC 32-Bit 120MHz ROMless 144-LQFP (20x20)