SCF5249LAG120
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCF5249LAG120
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
SCF5249LAG120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCF5249LAG120 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4479 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 144-LQFP (20x20)
Abiadura 120MHz Series MCF524x
RAM tamaina 96K x 8 Programaren memoria mota ROMless
Programaren Memoria Tamaina - periferikoak DMA, I²S, POR, Serial Audio, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 144-LQFP
Beste izenak 935309786557 Osziladore mota External
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) I / O kopurua 34
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza Coldfire V2 MCF524x Microcontroller IC 32-Bit 120MHz ROMless 144-LQFP (20x20)