S9S12ZVL32F0MLF
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S9S12ZVL32F0MLF
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48LQFP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
S9S12ZVL32F0MLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S9S12ZVL32F0MLF fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24323 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 5.5 V ~ 18 V Hornitzaileen gailuen paketea 48-LQFP (7x7)
Abiadura 32MHz Series S12 MagniV
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 32KB (32K x 8) periferikoak LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 48-LQFP
Beste izenak 935312221557 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) I / O kopurua 34
EEPROM neurria 128 x 8 Deskribapen zehatza S12Z S12 MagniV Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)