S9S12ZVL32F0CLF
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S9S12ZVL32F0CLF
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena MAGNIV 16-BIT MCU S12Z CORE 32
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1250 pcs
  • Mezua
S9S12ZVL32F0CLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S9S12ZVL32F0CLF fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena MAGNIV 16-BIT MCU S12Z CORE 32 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 45253 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 5.5 V ~ 18 V Hornitzaileen gailuen paketea 48-LQFP (7x7)
Abiadura 32MHz Series S12 MagniV
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 32KB (32K x 8) periferikoak LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 48-LQFP
Beste izenak 935323812557 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 34
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) EEPROM neurria 128 x 8
Deskribapen zehatza S12Z S12 MagniV Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) Datuen bihurgailuak A/D 10x10b