MPC860ENVR50D4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC860ENVR50D4
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
44 pcs
  • Mezua
MPC860ENVR50D4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC860ENVR50D4 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1402 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 357-PBGA (25x25) Abiadura 50MHz
Packaging Tray Pakete / kasua 357-BBGA
Beste izenak 935316775557 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 95°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet 10 Mbps (4) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 357-PBGA (25x25) Core Prozesadorea MPC8xx