MPC860ENCZQ66D4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC860ENCZQ66D4
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
44 pcs
  • Mezua
MPC860ENCZQ66D4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC860ENCZQ66D4 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1336 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 357-PBGA (25x25) Abiadura 66MHz
Packaging Tray Pakete / kasua 357-BBGA
Beste izenak 935313698557 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 95°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet 10 Mbps (4) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25) Core Prozesadorea MPC8xx