MPC860DEVR50D4R2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC860DEVR50D4R2
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Fitxak:
  • Mezua
MPC860DEVR50D4R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC860DEVR50D4R2 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5890 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 357-PBGA (25x25) Abiadura 50MHz
Series MPC8xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 357-BBGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 95°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet 10 Mbps (2)
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 357-PBGA (25x25)
Core Prozesadorea MPC8xx Co-prozesadoreak / DSP Communications; CPM
Oinarriaren zati kopurua MPC860 Interfaze gehigarriak I²C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPC860DEVR66D4
MPC860DEVR66D4
fabrikatzaileak: NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena: IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Stockean: 6501 pcs
Deskarga:
RFQ
MPC860DEZQ50D4R2
MPC860DEZQ50D4R2
deskribapena: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Stockean: 1582 pcs
Deskarga:
RFQ
MPC860DEVR50D4
MPC860DEVR50D4