MPC860DEVR50D4
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC860DEVR50D4
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
44 pcs
  • Mezua
MPC860DEVR50D4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC860DEVR50D4 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1480 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 357-PBGA (25x25) Abiadura 50MHz
Series MPC8xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 357-BBGA
Beste izenak 935316773557 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 95°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet 10 Mbps (2) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 357-PBGA (25x25) Core Prozesadorea MPC8xx
Co-prozesadoreak / DSP Communications; CPM Oinarriaren zati kopurua MPC860
Interfaze gehigarriak I²C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPC860DEZQ50D4R2
MPC860DEZQ50D4R2
fabrikatzaileak: NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Stockean: 1582 pcs
Deskarga:
RFQ
MPC860DEZQ50D4
MPC860DEZQ50D4
Stockean: 1363 pcs
Deskarga:
RFQ
MPC860DEVR50D4R2
MPC860DEVR50D4R2