MPC603RZT200LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC603RZT200LC
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC6XX 200MHZ 255BGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MPC603RZT200LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC603RZT200LC fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC6XX 200MHZ 255BGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5872 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 255-PBGA (23x23) Abiadura 200MHz
Series MPC6xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 255-BBGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza PowerPC 603e Microprocessor IC MPC6xx 1 Core, 32-Bit 200MHz 255-PBGA (23x23)