MPC603RRX266LC
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC603RRX266LC
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC6XX 266MHZ 255FCCBGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MPC603RRX266LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC603RRX266LC fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC6XX 266MHZ 255FCCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2747 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 255-FCCBGA (21x21) Abiadura 266MHz
Series MPC6xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 255-BCBGA Exposed Pad
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza PowerPC 603e Microprocessor IC MPC6xx 1 Core, 32-Bit 266MHz 255-FCCBGA (21x21)