MKL36Z256VMP4
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MKL36Z256VMP4
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena KINETIS KL36: 48MHZ CORTEX-M0+ U
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
640 pcs
1280 pcs
  • Mezua
MKL36Z256VMP4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MKL36Z256VMP4 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena KINETIS KL36: 48MHZ CORTEX-M0+ U Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 14509 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.71 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 121-MAPBGA (8x8)
Abiadura 48MHz Series Kinetis KL3
RAM tamaina 32K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 121-LFBGA
Beste izenak 568-14201
MKL36Z256VMP4-ND
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA) I / O kopurua 50
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza ARM® Cortex®-M0+ Kinetis KL3 Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 256KB (256K x 8) FLASH 121-MAPBGA (8x8) Datuen bihurgailuak A/D - 16bit, D/A - 12bit