MKL36Z256VLL4
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MKL36Z256VLL4
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
90 pcs
  • Mezua
MKL36Z256VLL4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MKL36Z256VLL4 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18518 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.71 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 100-LQFP (14x14)
Abiadura 48MHz Series Kinetis KL3
RAM tamaina 32K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 100-LQFP
Beste izenak 935311231557 Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA) I / O kopurua 84
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza ARM® Cortex®-M0+ Kinetis KL3 Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)