MC8610TPX1066JB
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC8610TPX1066JB
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC86XX 1.066GHZ 783BGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 447 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 447 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
36 pcs
  • Mezua
MC8610TPX1066JBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC8610TPX1066JB fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC86XX 1.066GHZ 783BGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 447 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 783-FCPBGA (29x29) Abiadura 1.066GHz
Series MPC86xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DDR, DDR2
Packaging Tray Pakete / kasua 783-BBGA, FCBGA
Beste izenak 935325449557 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet - Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak DIU, LCD
Deskribapen zehatza PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.066GHz 783-FCPBGA (29x29) Core Prozesadorea PowerPC e600