MC860SRCVR50D4R2
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC860SRCVR50D4R2
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Fitxak:
  • Mezua
MC860SRCVR50D4R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC860SRCVR50D4R2 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6770 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 357-PBGA (25x25) Abiadura 50MHz
Series MPC8xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 357-BBGA
Beste izenak MC860SRCVR50D4R2TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 95°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet 10 Mbps (4) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 357-PBGA (25x25) Core Prozesadorea MPC8xx