MC68LC060RC50
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68LC060RC50
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M680X0 50MHZ 206PGA
Fitxak:
  • Mezua
MC68LC060RC50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68LC060RC50 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M680X0 50MHZ 206PGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5165 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 206-PGA (47.25x47.25) Abiadura 50MHz
Series M680x0 Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 206-BEPGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza 68060 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 50MHz 206-PGA (47.25x47.25)