MC68LC040RC20A
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68LC040RC20A
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M680X0 20MHZ 179PGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
  • Mezua
MC68LC040RC20Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68LC040RC20A fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M680X0 20MHZ 179PGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 4740 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 179-PGA (47.24x47.24) Abiadura 20MHz
Series M680x0 Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 179-BPGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza 68040 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 20MHz 179-PGA (47.24x47.24)