MC68360RC25L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68360RC25L
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M683XX 25MHZ 241PGA
Fitxak:
  • Mezua
MC68360RC25Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68360RC25L fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M683XX 25MHZ 241PGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5315 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 5.0V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 241-PGA (47.24x47.24) Abiadura 25MHz
Series M683xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 241-BPGA Exposed Pad
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet 10 Mbps (1)
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 241-PGA (47.24x47.24)