MC68360EM25VL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC68360EM25VL
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MC68360EM25VLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC68360EM25VL fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3470 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 240-FQFP (32x32) Abiadura 25MHz
Series M683xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 240-BFQFP
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet 10 Mbps (1)
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 240-FQFP (32x32)