KMC755CVT400LE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KMC755CVT400LE
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC7XX 400MHZ 360FCBGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 611 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 611 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
KMC755CVT400LEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KMC755CVT400LE fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC7XX 400MHZ 360FCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 611 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 360-FCPBGA (25x25) Abiadura 400MHz
Series MPC7xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 360-BBGA, FCBGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 360-FCPBGA (25x25)