KMC7457VG1267LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KMC7457VG1267LC
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 483BGA
Fitxak:
  • Mezua
KMC7457VG1267LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KMC7457VG1267LC fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 483BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6838 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 1.5V, 1.8V, 2.5V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 483-FCCBGA (29x29) Abiadura 1.267GHz
Series MPC74xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 483-BCBGA, FCCBGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 1.267GHz 483-FCCBGA (29x29)