WR15AFN/V
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WR15AFN/V
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROCKER
Fitxak: WR15AFN/V.pdf
  • Mezua
WR15AFN/Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WR15AFN/V fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH ROCKER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5888 pcs Datuen fitxa WR15AFN/V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series WR Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 34.20mm x 17.20mm
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Bizitza mekanikoa 30,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 10,000 Cycles Deskribapen zehatza Rocker Switch SPDT 15A (AC/DC) 125V Panel Mount, Snap-In
Uneko balorazioa 15A (AC/DC) Kolorea - Eragilea / Cap Black
Zirkuitua SPDT Ekintza mota Concave (Curved)
Ekintzailea markatzea No Marking
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
WR15AL
WR15AL
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V
Stockean: 4769 pcs
Deskarga: WR15AL.pdf
RFQ
WR15AS/UCV
WR15AS/UCV
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH ROCKER
Stockean: 6361 pcs
Deskarga: WR15AS/UCV.pdf
RFQ
WR15AS
WR15AS
Deskarga: WR15AS.pdf
WR15AF
WR15AF